Зебибајт: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 277 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q79779 (translate me)
с (r2.7.2+) (Бот Додава: ms:Zebibait)
с (Bot: Migrating 15 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q79779 (translate me))
 
[[Категорија:Единици за податоци]]
 
[[be-x-old:Зэбібайт]]
[[da:Zebibyte]]
[[en:Zebibyte]]
[[es:Zebibyte]]
[[eu:Zebibyte]]
[[ko:제비바이트]]
[[it:Zebibyte]]
[[ms:Zebibait]]
[[nl:Zebibyte]]
[[ja:ゼビバイト]]
[[no:Zebibyte]]
[[pt:Zebibyte]]
[[sk:Zebibajt]]
[[sr:Зебибајт]]
[[zh:Zebibyte]]

Прегледник