Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Аргентина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
| {{commas|1097829}} || 9 || {{commas|29801}} || 21 || {{commas|36.8}} || 4
|-
|{{flagicon|NeuquénНеук}}
|align="left"| [[NeuquénНеуквен Province(покраина)|NeuquénНеуквен]]
|align="left"| [[Neuquén|Neuquén CityНеуквен]]
|align="right"|
| {{commas|550334}} || 16 || {{commas|94078}} || 13 || {{commas|5.8}} || 17

Прегледник