Коста Шахов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 50 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3401479 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3401479 (translate me))
[[Категорија:Македонски револуционери]]
[[Категорија:Дејци на ВМОК]]
 
[[bg:Коста Шахов]]
[[en:Kosta Shahov]]

Прегледник