Разлика помеѓу преработките на „Инвокација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 149 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1671839 (translate me)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hr:Invokacija)
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1671839 (translate me))
[[Категорија:Окултизам]]
[[Категорија:Магија]]
 
[[cs:Zaříkávání]]
[[de:Invokation]]
[[en:Invocation]]
[[fr:Invocation]]
[[hr:Invokacija]]
[[lt:Invokacija]]
[[pl:Inwokacja]]
[[sv:Invokation]]

Прегледник