Фудбалот во 1923 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2811363 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:1923 у футболі)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2811363 (translate me))
[[Категорија:1923 во фудбалот|1923 во фудбалот]]
[[Категорија:Години во фудбалот]]
 
[[en:1923 in association football]]
[[fr:1923 en football]]
[[uk:1923 у футболі]]

Прегледник