Разлика помеѓу преработките на „Фудбалот во 2001 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q638758 (translate me)
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:2001 у футболі)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q638758 (translate me))
[[Категорија:2001 во фудбалот|2001 во фудбалот]]
[[Категорија:Години во фудбалот]]
 
[[en:2001 in association football]]
[[fr:2001 en football]]
[[tr:2001'de futbol]]
[[uk:2001 у футболі]]

Прегледник