Фудбалот во 2009 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1085904 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Менува tr:2009 yılında futbol)
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1085904 (translate me))
[[Категорија:2009 во фудбалот|2009 во фудбалот]]
[[Категорија:Години во фудбалот]]
 
[[en:2009 in association football]]
[[es:Anexo:Fútbol en 2009]]
[[fr:2009 en football]]
[[hu:2009 a labdarúgásban]]
[[ja:2009年のサッカー]]
[[tr:2009 yılında futbol]]
[[uk:2009 у футболі]]
[[zh:2009年足球]]

Прегледник