Разлика помеѓу преработките на „Ногонур“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 100 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2593901 (translate me)
с (Бот Додава: ru:Ногооннуур)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2593901 (translate me))
 
[[Категорија:Градови во Монголија]]
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[ca:Nogoonnuur]]
[[en:Nogoonnuur]]
[[mn:Ногооннуур сум]]
[[ru:Ногооннуур]]

Прегледник