Фаусто Покар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 101 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2524395 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
(Откажано уредување 1127541 од (Тиверополник | Разговор))
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2524395 (translate me))
[[Категорија:Хашки трибунал]]
[[Категорија:Италијански правници]]
 
[[en:Fausto Pocar]]
[[it:Fausto Pocar]]
[[pl:Fausto Pocar]]
[[sl:Fausto Pocar]]
[[tr:Fausto Pocar]]

Прегледник