Галички дијалект: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 26 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5518784 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5518784 (translate me))
 
[[Категорија:Дијалекти на македонскиот јазик]]
 
[[en:Galičnik dialect]]

Прегледник