Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 833 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q297024 (translate me)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам pl:Demetrius Vikelas во pl:Dimitrios Wikielas)
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q297024 (translate me))
[[Категорија:Претседатели на ИОК]]
 
[[af:Demetrius Vikelas]]
[[bg:Димитриос Викелас]]
[[ca:Demetrius Vikelas]]
[[cs:Demetrius Vikelas]]
[[da:Demetrius Vikelas]]
[[de:Demetrius Vikelas]]
[[el:Δημήτριος Βικέλας]]
[[en:Demetrius Vikelas]]
[[es:Dimitrios Vikelas]]
[[fr:Dimítrios Vikélas]]
[[it:Demétrios Vikélas]]
[[kk:Деметриус Викелас]]
[[la:Demetrius Bikelas]]
[[hu:Demetriosz Vikelasz]]
[[mn:Деметриус Викелас]]
[[nl:Demetrius Vikelas]]
[[ja:ディミトリオス・ヴィケラス]]
[[no:Demetrius Vikelas]]
[[pl:Dimitrios Wikielas]]
[[pt:Dimítrios Vikélas]]
[[ro:Demetrios Vikelas]]
[[ru:Викелас, Деметриус]]
[[sk:Demetrius Vikelas]]
[[sr:Деметриос Викелас]]
[[fi:Demetrius Vikelas]]
[[sv:Demetrius Vikelas]]
[[uk:Деметріос Вікелас]]
[[zh:泽麦特里乌斯·维凯拉斯]]

Прегледник