Разлика помеѓу преработките на „Чучулигово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 191 бајт ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2989922 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Чучулигово)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2989922 (translate me))
[[Категорија:Села во Општина Петрич]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]
 
[[bg:Чучулигово]]
[[en:Chuchuligovo]]
[[kk:Чучулигово (Благоевград облысы)]]
[[ro:Ciuciuligovo]]
[[ru:Чучулигово]]
[[uk:Чучулигово]]

Прегледник