Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 79 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3407735 (translate me)
с (r2.7.1) (Робот: Додава bg:Вера Рафайловска)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3407735 (translate me))
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]
[[Категорија:Политичари од НСДП]]
 
[[bg:Вера Рафайловска]]
[[sr:Вера Рафајловска]]

Прегледник