Разлика помеѓу преработките на „Долно Косоврасти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 117 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q541203 (translate me)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q541203 (translate me))
[[Категорија:Дебарски села]]
[[Категорија:Села во Општина Дебар]]
 
[[bg:Долно Косоврасти]]
[[fr:Dolno Kosovrasti]]
[[it:Dolno Kosovrasti]]
[[sq:Kosovrasti i Poshtëm]]

Прегледник