Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 120 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3078707 (translate me)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Крушица (Вранештица))
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3078707 (translate me))
[[Категорија:Села во Општина Вранештица]]
 
[[bg:Крушица (Община Вранещица)]]
[[fr:Krouchitsa (Vranechtitsa)]]
[[sq:Krushica (Vraneshticë)]]
[[sr:Крушица (Вранештица)]]

Прегледник