Критериум: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 177 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2493405 (translate me)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Брише ca, da, de, en, es, fr, io, it, pl)
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2493405 (translate me))
[[Категорија:Философија]]
[[Категорија:Наука]]
 
[[bg:Критерий]]
[[cs:Kritérium]]
[[kk:Критерий]]
[[pt:Critério]]
[[ru:Критерий]]
[[sr:Критеријум]]
[[sv:Kriterium]]
[[uk:Критерій]]

Прегледник