Разлика помеѓу преработките на „Кајмакчалан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 209 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
(дополнување на линковите на различни јазици, ко ситна поправка)
с
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
*[http://www.whereismacedonia.org/images/tourist_destinations/kajmakcalan/virtual/kajmakcalan_306_01.swf Виртуелна панорама на Кајмакчалан]
 
{{Македонија-гео-никулец}}

Прегледник