Фиер (област): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.988 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: '''Областа Фиер''' ({{lang-al|Qarku i Fierit}} е една од 12<sup>те</sup> области во...
(Создадена страница со: '''Областа Фиер''' ({{lang-al|Qarku i Fierit}} е една од 12<sup>те</sup> области во...)
(нема разлика)

Прегледник