Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
Замена на Image:Dili_fisher.jpg со Image:Dili,_East_Timor_(312841219).jpg (од страна на Didym поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[commons::File:Dili, Ea...
с (r2.7.3) (Робот: Додава kn:ಡಿಲಿ)
с (Замена на Image:Dili_fisher.jpg со Image:Dili,_East_Timor_(312841219).jpg (од страна на Didym поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[commons::File:Dili, Ea...)
<div align="center">
<gallery>
File:Dili fisher,_East_Timor_(312841219).jpg|Рибарско бродче
File:Gouverneurspalast klein.jpg|Владината палата
</gallery>

Прегледник