Категорија:Области во Египет: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Governorates of Egypt}} Категорија:Административна поделба на Египет ar:تصني...)
 
[[fr:Catégorie:Gouvernorat de l'Égypte]]
[[ko:분류:이집트의 주]]
[[hi:श्रेणी:मिस्र के मुहाफ़ज़ात]]
[[id:Kategori:Kegubernuran di Mesir]]
[[it:Categoria:Governatorati dell'Egitto]]
7.187

уредувања

Прегледник