Генерална дирекција за надворешна безбедност: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.6.5) (Робот: Додава ko:프랑스 대외 안보 총국)
[[ko:프랑스 대외 안보 총국]]
[[id:Direction générale de la sécurité extérieure]]
[[it:Direction Généralegénérale de la Sécuritésécurité Extérieureextérieure]]
[[he:המנהלת הכללית לביטחון חוץ (צרפת)]]
[[lt:Prancūzijos išorės saugumo agentūra]]
7.187

уредувања

Прегледник