Разлика помеѓу преработките на „Гренландско Море“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ku:Deryaya Gronlandê во ku:Deryaya Grînlendayê
с (r2.5.4) (Робот: Ја менувам tl:Dagat ng Lupanlunti во tl:Dagat Lupanlunti)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ku:Deryaya Gronlandê во ku:Deryaya Grînlendayê)
[[he:ים גרינלנד]]
[[ka:გრენლანდიის ზღვა]]
[[ku:Deryaya GronlandêGrînlendayê]]
[[lv:Grenlandes jūra]]
[[lt:Grenlandijos jūra]]
11.372

уредувања

Прегледник