Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Боса нова“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Bossa nova
с (r2.7.1) (Робот: Менува ru:Категория:Босанова)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Kategori:Bossa nova)
[[ka:კატეგორია:ბოსა-ნოვა]]
[[ja:Category:ボサノヴァ]]
[[nn:Kategori:Bossa nova]]
[[pt:Categoria:Bossa nova]]
[[ru:Категория:Босанова]]
6.057

уредувања

Прегледник