Разлика помеѓу преработките на „Зависна територија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам it:Elenco dei territori dipendenti во it:Territori dipendenti
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Залежныя тэрыторыі)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам it:Elenco dei territori dipendenti во it:Territori dipendenti)
[[ia:Lista de territorios dependente o disputate]]
[[is:Hjálenda]]
[[it:Elenco dei territoriTerritori dipendenti]]
[[jv:Wilayah dependensi]]
[[ka:დამოკიდებული ტერიტორიების სია]]
126.811

уредување

Прегледник