Прејди на содржината

Банско (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ie:Bansko
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава ie:Bansko)
[[fr:Bansko]]
[[hy:Բանսկո]]
[[ie:Bansko]]
[[os:Банско]]
[[he:בנסקו]]
85.496

уредувања