Разлика помеѓу преработките на „Крушица (Кичевско)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Крушица (Вранештица)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Крушица (Вранештица))
[[fr:Krouchitsa (Vranechtitsa)]]
[[sq:Krushica (Vraneshticë)]]
[[sr:Крушица (Вранештица)]]
34.422

уредувања

Прегледник