Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Свети градови“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Kategoria:Dagiti nasantuan a siudad
с (r2.7.1) (Робот: Додава be:Катэгорыя:Свяшчэнныя гарады)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ilo:Kategoria:Dagiti nasantuan a siudad)
[[ko:분류:종교 도시]]
[[hy:Կատեգորիա:Սրբազան քաղաքներ]]
[[ilo:Kategoria:Dagiti nasantuan a siudad]]
[[id:Kategori:Kota suci]]
[[ka:კატეგორია:წმინდა ქალაქები]]
34.422

уредувања

Прегледник