1050-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:1051-1060
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:1050-e)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава is:1051-1060)
[[io:1050a yari]]
[[id:1050-an]]
[[is:1051-1060]]
[[it:Anni 1050]]
[[jv:1050-an]]
6.057

уредувања

Прегледник