Разлика помеѓу преработките на „Старословенски јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава tr:Eski Kilise Slavcası
с (r2.7.3) (Робот: Додава nn:Gammalkyrkjeslavisk)
с (Робот: Додава tr:Eski Kilise Slavcası)
[[ta:பண்டைய மசிதோனிய மொழி]]
[[th:ภาษาโบสถ์สลาโวนิกโบราณ]]
[[tr:Eski Kilise Slavcası]]
[[uk:Староцерковнослов'янська мова]]
[[zh:古教會斯拉夫語]]
85.496

уредувања

Прегледник