Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
[[als:Geografische Lage]]
[[am:የምድር መጋጠሚያ ውቅር]]
[[ar:نظام الإحداثياتإحداثيات الجغرافيةجغرافي]]
[[an:Coordenatas cheograficas]]
[[ast:Sistema de Coordenaes Xeográfiques]]
127.180

уредувања

Прегледник