Разлика помеѓу преработките на „Папа Марин I“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Робот: Ја менувам tl:Marino I во tl:Papa Marino I
с (Робот: Додава ilo:Papa Marino I)
с (r2.6.5) (Робот: Ја менувам tl:Marino I во tl:Papa Marino I)
[[fi:Marinus I]]
[[sv:Marinus I]]
[[tl:Papa Marino I]]
[[ta:முதலாம் மரீனுஸ் (திருத்தந்தை)]]
[[th:สมเด็จพระสันตะปาปามารินุสที่ 1]]
4.013

уредувања

Прегледник