Разлика помеѓу преработките на „Тарас Шевченко“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.5) (Робот: Додава hy:Տարաս Շևչենկո
с (r2.6.5) (Робот: Додава lv:Tarass Ševčenko)
с (r2.6.5) (Робот: Додава hy:Տարաս Շևչենկո)
[[gl:Taras Schevchenko]]
[[ko:타라스 셰우첸코]]
[[hy:Տարաս Շևչենկո]]
[[hr:Taras Grigorovič Ševčenko]]
[[os:Шевченко, Тарас Григорийы фырт]]
4.013

уредувања

Прегледник