Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалски клубови од Англија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава min:Kategori:Klub sepak bola Inggris
с (r2.7.3) (Робот: Додава sq:Kategoria:Klube futbolli në Angli)
с (r2.7.3) (Робот: Додава min:Kategori:Klub sepak bola Inggris)
[[mr:वर्ग:इंग्लिश फुटबॉल क्लब]]
[[ms:Kategori:Kelab bola sepak Inggeris]]
[[min:Kategori:Klub sepak bola Inggris]]
[[mn:Ангилал:Английн хөлбөмбөгийн багууд]]
[[nl:Categorie:Engelse voetbalclub]]
5.830

уредувања

Прегледник