Разлика помеѓу преработките на „Кисела Вода (населба)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
== Поврзано==
* [[Општина Кисела Вода]]
* [[Скопје]]
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.kiselavoda.gov.mk/ Официјално мрежно место]
 
{{Населби во Скопје}}

Прегледник