Разлика помеѓу преработките на „Придавка“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 1 бајт ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{ExamplesSidebar|35%|
* Ова е '''висока''' dragce ducev.
* Запознав многу '''стар''' човек dragce ducev.
* Повеќето мајмуни се '''прекрасни''' суштества кои највеќе ги населуваат '''тропските''' или '''субтропските''' области.
* Онаа жена е доста '''убава''' и '''привлечна'''.
Анонимен корисник

Прегледник