Либрвил: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава pa:ਲਿਬਰਵਿਲ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ur:لبریویل)
с (r2.6.5) (Робот: Додава pa:ਲਿਬਰਵਿਲ)
[[nov:Librevil]]
[[oc:Liuravila]]
[[pa:ਲਿਬਰਵਿਲ]]
[[pnb:لبرول]]
[[pms:Libreville]]
4.013

уредувања

Прегледник