Флорес (департман): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава qu:Flores suyu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава qu:Flores suyu)
[[pl:Flores (departament)]]
[[pt:Flores (departamento)]]
[[qu:Flores suyu]]
[[ru:Флорес (департамент)]]
[[sv:Flores (departement)]]

Прегледник