Категорија:Починати на 19 јуни: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава sk:Kategória:Úmrtia 19. júna
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Categorie:Decese pe 19 iunie)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sk:Kategória:Úmrtia 19. júna)
[[ro:Categorie:Decese pe 19 iunie]]
[[ru:Категория:Умершие 19 июня]]
[[sk:Kategória:Úmrtia 19. júna]]
[[tt:Төркем:19 июнь көнне вафатлар]]
[[uk:Категорія:Померли 19 червня]]
127.214

уредувања

Прегледник