Разлика помеѓу преработките на „1999“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 36 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава ky:1999)
* Излегува во печат првото издание на [[Обединето Кралство|британското]] [[списание]] ''[[The Chap]]''.
== Родени ==
IVAN PETROV PRECEDATEL NA VII-1 ODD
 
== Починале ==

Прегледник