Француска револуција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава ckb:شۆڕشی فەڕەنسا
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава ckb:شۆڕشی فەڕەنسا)
[[szl:Francusko rewolucyja]]
[[ckb:macedonia
[[ckb:شۆڕشی فەڕەنسا]]
[[sr:Француска револуција]]
[[sh:Francuska revolucija]]
85.496

уредувања

Прегледник