Веспрем (округ): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ms:Veszprém (wilayah) во ms:Wilayah Veszprém
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава war:Condado han Veszprém)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ms:Veszprém (wilayah) во ms:Wilayah Veszprém)
[[lt:Vesprėmas (medė)]]
[[hu:Veszprém megye]]
[[ms:VeszprémWilayah (wilayah)Veszprém]]
[[nl:Veszprém (comitaat)]]
[[ja:ヴェスプレーム県]]
127.201

уредување

Прегледник