Разлика помеѓу преработките на „Дејмос“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kv:Деймос
с (r2.7.2) (Робот: Додава mwl:Deimos (satélite))
с (r2.7.3) (Робот: Додава kv:Деймос)
[[ka:დეიმოსი (თანამგზავრი)]]
[[kk:Деймос]]
[[kv:Деймос]]
[[ky:Деймос]]
[[la:Dimos (satelles)]]
126.548

уредувања

Прегледник