Јоханес Гутенберг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава pms:Johannes Gutenberg
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Йоһанн Гутенберг)
с (r2.7.1) (Робот: Додава pms:Johannes Gutenberg)
[[uz:Johannes Gutenberg]]
[[pnb:جوہانز گٹنبرگ]]
[[pms:Johannes Gutenberg]]
[[pl:Johannes Gutenberg]]
[[pt:Johannes Gutenberg]]
34.422

уредувања

Прегледник