Прејди на содржината

1224: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ga:1224, rue:1224
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1224年)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ga:1224, rue:1224)
[[fr:1224]]
[[fy:1224]]
[[ga:1224]]
[[gd:1224]]
[[gl:1224]]
[[ro:1224]]
[[qu:1224]]
[[rue:1224]]
[[ru:1224 год]]
[[sah:1224]]
43.100

уредувања