Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Грција-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
стандардизација
с
(стандардизација)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Слика:Flag-map of Greece.svg|30px30п| Грција]]</td ><td >''&nbsp;''Оваа статија поврзана со локација во [[Географија на Грција|географијата на Грција]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]].<br>Може Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со нејзинототоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширувањепроширите]''.</center></td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Географски никулци за Грција]]</center>
[[Категорија:ШаблониГеографски никулци за Грција<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[it:Template:Stub Grecia]]
[[en:Template:Greece-geo-stub]]
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-Grekio]]
[[pl:Szablon:Grecja stub]]
[[tr:Şablon:Yunanistan-taslak]]
[[Категорија:Шаблони за Грција]]
</noinclude>

Прегледник