Разлика помеѓу преработките на „1228“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ga:1228, rue:1228
с (r2.7.3) (Робот: Додава wuu:1228年)
с (Бот Додава: ga:1228, rue:1228)
[[be-x-old:1228]]
[[bh:१२२८]]
[[bg:1228]]
[[bs:1228]]
[[br:1228]]
[[bg:1228]]
[[ca:1228]]
[[cv:1228]]
[[fr:1228]]
[[fy:1228]]
[[ga:1228]]
[[gd:1228]]
[[gl:1228]]
[[ro:1228]]
[[qu:1228]]
[[rue:1228]]
[[ru:1228 год]]
[[sah:1228]]
2.061

уредување

Прегледник