Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава ka:ლაუტის საგრაფო
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава gd:Contae Lú)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ka:ლაუტის საგრაფო)
[[id:County Louth]]
[[it:Louth (contea)]]
[[ka:ლაუტის საგრაფო]]
[[sw:Wilaya ya Louth]]
[[la:Comitatus Ludensis]]
7.187

уредувања