Тропски циклон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ga:Cioclón trópaiceach
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава bi:Bigwin)
с (Робот: Додава ga:Cioclón trópaiceach)
[[fr:Cyclone tropical]]
[[fy:Orkaan]]
[[ga:Cioclón trópaiceach]]
[[gl:Furacán]]
[[ko:열대 저기압]]
85.496

уредувања

Прегледник