Прејди на содржината

Категорија:1013: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ckb:پۆل:١٠١٣
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1013)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ckb:پۆل:١٠١٣)
[[fa:رده:۱۰۱۳ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:1013]]
[[gan:Category分類:1013年]]
[[ko:분류:1013년]]
[[hy:Կատեգորիա:1013]]
[[sk:Kategória:1013]]
[[sl:Kategorija:Leto 1013]]
[[ckb:پۆل:١٠١٣]]
[[sh:Kategorija:1013]]
[[sv:Kategori:1013]]
[[tr:Kategori:1013]]
[[vi:Thể loại:1013]]
[[war:CategoryKaarangay:1013]]
[[zh:Category:1013年]]