Категорија:1074: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پۆل:١٠٧٤
с (r2.7.1) (Робот: Додава hu:Kategória:1074)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:پۆل:١٠٧٤)
[[fa:رده:۱۰۷۴ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:1074]]
[[gan:Category分類:1074年]]
[[ko:분류:1074년]]
[[hy:Կատեգորիա:1074]]
[[sk:Kategória:1074]]
[[sl:Kategorija:Leto 1074]]
[[ckb:پۆل:١٠٧٤]]
[[sh:Kategorija:1074]]
[[sv:Kategori:1074]]
[[tr:Kategori:1074]]
[[vi:Thể loại:1074]]
[[war:CategoryKaarangay:1074]]
[[zh:Category:1074年]]
34.422

уредувања

Прегледник